Pergole

Pergule: Pergule genelde yazlık ve bahçeli evlerde , geniş teraslarda ,özellikle yazın kullanılan ,insan zevk ve keyfine kullanım itibari ile birebir hitap eden bir sistemdir.Pergule kişinin beğenisine görede yapılabilir.pergule yaptıran kişi renk seçiminide kendisi yapabilir istediği renkde yapılabilir. Pergule Dışardan bakıldığında evin cephesi ile uyumlu,gerektiğinde bozuk bir cepheyi bile zevkli bir dış görünüme sahip hale getiren Pergule evinizin bahçesi yada terasına güzel hoş estetik görünüm katmaktadır. Pergule imalat. kendi atölyemizde yapmaktayız.

Pergole, üstü açık veya yarı açık, altında kendine monte edilmiş oturma birimleri bulunduran, mekanla organik bir yapıda bulunan (düz, dairesel veya yay şeklinde), üzerine bitki sardırılabilen, ahşap veya demir malzemeden yapılmış gölgeleme elemanlarına verilen isimdir.

Pergule yaptırmak isteyen bir kişi kendi mekanındaki genişlik veya yüksekliğini belirleyip özel olarak üretilir hazır bir yapı değildir tamamen kişiye yada mekan uyacak şekilde hazırlanır ve yerine monte edilir. Pergule modelleri ve çeşitleri mevcut olup yapılacak model seçimi tamamen kişinin zevkine göre yapılmaktadır..

Pergule çeşitleri ve pegule fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize mail veya telefonla arıyarak bilgi alabilirsiniz.