Lambri

Lambri

Lambri,Sarıçam, Kızılçam ve Karaçamdan üretilmektedirler. Isıyı izole edebilmesi nedeniyle sağlıklı döşeme tipidirler. Ayrıca, yapılarda ses izolasyonu bakımından iyi özelliklere sahip olup, uzun ömürlü iç ve dış kaplamalardır. Duvar, pergole ve çatı alt yüzeyi kaplama malzemesi olarak kullanılır. Genellikle Rus Çıralı kerestesinden yapılmakla birlikte her keresteden olabilir.

Lambriler genellikle 2-3 santemetre kalınlığına sahip ortalama 8cm genişliğinde olan fırınlanarak ya da fırınlanmadan tüketiciye sunulan ürünlerdir. Bir çok ağaçtan elde edilebilirler. Yerli ürünlere yönelirseniz ki öyle yapmanızı tavsiye ederiz, karaçam, ladin gibi ağaçlardan elde edilen labri modellerine rastlamanız mümkün olur. lambri alırken dikkat edilmesi gerekenlere özellikle ince çaplı olanlardan kaçınmaz gerekir. Çünkü böyle tomrukları olan ürünler genel olarak iyi performans vermezler.

Lambri Döşeme Ebatları :8-10-12 cm Genişlik | 100 - 400 cm Boy | 2,5 cm Kalınlık Genellikle tavan, duvar kaplamaları ve ara bölmelerde kullanılır. Ahşabın sıcaklığını yansıtır. Estetik bir görünüm sağlar. Bu ürün fırınlanmış olarak üç kalitede üretilmektedir. (extra, 1.Sınıf ve 2.Sınıf )

LAMBRİ ÇEŞİTLERİ

EXTRA LAMBRİ
1.SINIF LAMBRİ(birinci sınıf lambri)
2.SINIF LAMBRİ(ikinci sınıf lambri)
Duvar, pergole ve çatı alt yüzeyi kaplama malzemesi olarak kullanılır. Genellikle Rus Çıralı kerestesinden yapılmakla birlikte her keresteden olabilir. Genişlikleri 8`lik 10`luk ve 12`lik şeklinde üretilir.

Lambri kereste fiyatları için telefonla bilgi alabilirsiniz.