Larex Kereste

LAREX , Her türlü masif doğrama ve mobilya imalatında kullanılır. İğne yapraklı ağaçların içinde en sert yapıya sahip bir ağaçtır. Özellikle dış cephelerde suya dayanıklılığı nedeniyle tercih sebebidir Larex kereste. Sert dokusu uzun ömürlü ve sağlam olmasının nedenidir. Sibirya bölgesi kara çam ağaçlarından elde edilir. Rus sediri olarak da bilinir Larex kereste         

 

Larex kerestesi renk verme, boyama ve cilalanma özellikleri çok iyidir. Sert dokusundan dolayı özellikle dış cephe sistemlerinde kullanılır. Gemi inşaatında kimyasal malzeme fıçıları, tornacılık, telefon direği, çit direği yonga levha yapımında taban ve tavan döşemelerinde oldukça sık kullanılan ve tercih edlien bir üründür larex.

Son yıllarda cafe ve restaurant havuz kenarları vb. gibi mekanlarda sıklıkla kullanıldığını görmeniz mümkün bu mekanlarda tercih edilmesindeki en büyük neden hem sağlam dayanıklı sağlıklı bir ürün olması dışında istenilen renge kolayca boyanabilmsi şık bir dekor oluşturması tercih sebebidir larex kereste. 

Larex kereste fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.